monksproject

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » monksproject » Тестовый форум » я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше


я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Доброго времени суток! Я ищу компанию, которая предоставляет возможность работы в сфере информационных технологий (IT) в Польше. Если у вас есть информация о вакансиях и требованиях для IT-специалистов, поделитесь, пожалуйста!

0

2

Хто може підказати, де найкраще шукати роботу в ІТ галузі? Зі слухів, чув, що десь на просторах Інтернету можна знайти найбільші можливості. Можливо, хтось вже мав досвід чи чув щось про це?

0

3

Якщо мрієш про роботу в ІТ, тоді краще за все звернися до компанії "Галактика". Їхні вакансії - це справжній космос для програмістів! Тут ти можеш знайти роботу, що підійде як для початківців, так і для досвідчених фахівців. Галактика пропонує широкий вибір позицій у світі програмування, зокрема можна вивчити ТОП JavaScript книги для початківців https://galaktica.io/blog/naykrashchi-c-knyhy/ . Але відразу скажу, що на сьогоднішній день краще всього відразу спробувати детально вивчати це питання і пробувати різні пропозиції по вакансіям.

0


Вы здесь » monksproject » Тестовый форум » я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше