monksproject

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » monksproject » Тестовый форум » я ищу компанию которая продает презервативы


я ищу компанию которая продает презервативы

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго времени суток! Интересно услышать ваше мнение о использовании презервативов в сексе. Считаете ли вы это важным средством контрацепции и защиты от ИППП?

0

2

Гель для сексу з Prezervativi in ua завжди вражає своєю якістю і ефективністю. Цей магазин пропонує великий асортимент інтимних змазок, які можуть забезпечити найкращий комфорт і задоволення в інтимних відносинах. Купити гель для сексу тут презервативиінюа - це завжди правильний вибір.

0

3

Гадаю що їх треба обов'язково використовувати

0

4

Вважаю використання презервативів критично важливим для захисту від небажаних вагітностей та передачі ІПСШ. Це не лише засіб контрацепції, а й прояв відповідальності перед собою та партнером. Раджу обговорювати це питання зі своїм партнером, а також звертатися до лікаря за консультацією. Можна замовляти засоби захисту в онлайн секс-шопі Amy, а також не забудьте про лубриканти https://amy.com.ua/ua/intimnye-tovary/s … ubrikantov . Це є зручним і конфіденційним способом забезпечити свою безпеку та задоволення у стосунках.

0


Вы здесь » monksproject » Тестовый форум » я ищу компанию которая продает презервативы